درباره ما

مركز آموزش هوانوردی

شاهرگ توسعه اقتصادي هر كشور صنعت حمل و نقل آن مي‌باشد كه برخورداري از يك نظام حمل و نقل مطمئن نيازمند كليه استانداردهاي تعريف شده در آن مي‌باشد. جابجايي هوايي نقش مهمي در اين حمل و نقل دارد كه مي‌تواند نشان دهنده اهميت هواپيما و استانداردهاي تعريف شده آن باشد.

مجموعه هواپیمایی آسمان متشکل از مدرسان و مهندساني است كه مورد تأييد سازمان هواپيمايي كشوري مي باشند. تلاش این مجموعه منجر به تأييد نظامنامه آموزشي MTOE Part 147 از سازمان هواپیمایی کشوری گرديده است و بدين نحو مجوز برگزاري دوره هاي تخصصي فني و مهندسي تايپ هواپيما را اخذ نموده است.

شركت خدمات مهندسي ارتقا گستر پويا (سهامي خاص) با نام اختصاری "EGP" در سال 1376 تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور فعالیت خود را در زمينه تدوين استانداردها، مشاوره، آموزش، ارزيابي واحدهاي صنعتي، مميزي و بازرسي فني آغاز نمود. در گام نخست، مدیریت ارشد سازمان با بهره گیری از تجارب مشاوران، كارشناسان خود موفق به اخذ گواهينامه ISO9001-2008 از موسسه TUV NORD آلمان گردید. با تلاش و کوشش مستمر کارکنان و حمایت همه جانبه مدیریت، این شرکت توانست عنوان "شركت بازرسي نمونه" را کسب نماید.

مركز آموزش هوانوردی با همکاری مجموعه هواپیمایی آسمان و شرکت ارتقا گستر پویا با بهره‌گيري از بهترين امكانات آموزشي، لابراتوار و مدرسان با تجربه، دوره‌هاي آموزشي را با بالاترين سطح استانداردهاي ملي و بين‌المللي ارائه مي‌دهد.